Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 400 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810879 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha štvorec 216x216 mm, ABS/chróm SK816
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlato mat SL119
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


