Sprchové ramienko 400mm, chróm SL400
Sprchové ramienko 400mm, chróm SL400
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SL400 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.6300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913801310 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha štvorec 216x216 mm, ABS/chróm SK816
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podobný tovar
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NYMPHA vykurovacie teleso 600/1122, biela 1805-16
expedícia do 8 dní323,42 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, biely - W104-1500-500-2900-20
expedícia do 10 dní192,32 €
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chróm - W110-1200-400-2300-01
expedícia do 10 dní201,29 €

