LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE080-2231 53695
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE080-2231 53695
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-2231 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x44x51,2 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.8741 kg |
| EAN | 8590913965838 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
1 072,17 €
Pri platbe vopred iba 990,00 €
Mohlo by vás zaujímať
924,68 €
Pri platbe vopred iba 877,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
MITRA skrinka vysoká 35x140x30cm, antracit, Ľ/P MT152
na objednávku341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €

