ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AC101L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 101x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955532 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE080-1935 53696
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 115 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8A4T-115-120-50-00
expedícia do 10 dní450,58 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 115 x 120 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-115-120-60-00
expedícia do 10 dní506,51 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A6-115L-120P-70-00
expedícia do 10 dní556,59 €


