ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, ľavé, biela AC121L
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, ľavé, biela AC121L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AC121L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 121x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955563 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 121cm, 1,2W, studená biela LED125 58617
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3415EL3415
expedícia do 8 dní824,87 €
Pri platbe vopred iba 762,00 €
Mexen Velar výsuvný sprchovací kút 150x70 cm, transparent, ružové zlato 871-150-070-01-60
expedícia do 10 dní537,46 €
Sprchovací kút Mexen Lunar-B L ľavý výklopný 90 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 832L-090-080-97-00-L
expedícia do 10 dní429,94 €


