SKA konzola pod umývadlo/dosku 119,7x22x51cm, čierna mat
SKA konzola pod umývadlo/dosku 119,7x22x51cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA820 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 119,7x22x51 cm |
| Šířka | 1197 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 6.6100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125157 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, ľavé, biela AC121L
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, pravé, biela AC121R
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
7 873,33 €
Pri platbe vopred iba 7 348,00 €
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub cuneo EZ101-2525
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
18,14 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €

