LOREA umývadlová skrinka 90x44x51, 2cm, 1x zásuvka, biela mat LE090-3131 54927
LOREA umývadlová skrinka 90x44x51, 2cm, 1x zásuvka, biela mat LE090-3131 54927
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x44x51,2 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.1341 kg |
| EAN | 8590913969836 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, ľavé, biela AC121L
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 181x51, 5cm, biela AC181
expedícia do 8 dní439,41 €
Pri platbe vopred iba 417,00 €
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-L-03
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €

