BRAHEA umývadlo 101x51,5cm (70+30cm), ľavé, biela mat BL101-70L
BRAHEA umývadlo 101x51,5cm (70+30cm), ľavé, biela mat BL101-70L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-70L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.6000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994555 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 101cm, 1W, studená biela LED105 58615
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis T-KUS k vykurovaciemu telesu biela T-KUS,1
na objednávku13,83 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

