TUJE keramické umývadlo 46x42 cm, biela TU0217
TUJE keramické umývadlo 46x42 cm, biela TU0217
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0217 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 46x14x42 cm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935886 |
| Taric | 69109000 |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Práčkový ventil so spätnou klapkou 1/2'x3/4', chróm 5313
expedícia do 8 dní6,68 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €


