Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD615 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 41 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875922 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat 1205-14B
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

