Ručná sprcha, 1 funkcia, 235 mm, ABS/čierna SK764
Ručná sprcha, 1 funkcia, 235 mm, ABS/čierna SK764
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK764 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 235 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875304 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dníSOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dníDržiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

