Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, čierna mat SG303NE
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, čierna mat SG303NE
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG303NE |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913876004 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Podobný tovar
34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 7,6m2, 1210W WTM76
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €


