Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, čierna mat AQ591B
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, čierna mat AQ591B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AQ591B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 74 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913962066 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Držiak sprchy otočný s vyústením, bronz SUP4B6
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, čierna mat SG403NE
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €

