Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 51,1x74x34cm, dub platín 50058
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 51,1x74x34cm, dub platín 50058
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-50058 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH |
| Rozmer | 511x740x340 mm |
| Šírka | 511 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 15.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835759 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať


