ETIDE policová umývadlová skrinka 51,5x85x44 cm, biela mat ET505
ETIDE policová umývadlová skrinka 51,5x85x44 cm, biela mat ET505
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ET505 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ETIDE |
| Rozmer | 518x855x440 mm |
| Šírka | 518 mm |
| Výška | 855 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 14.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874505 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
83,48 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm CV1005
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat PY41/19
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UBC-AF042
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
RAV TIGRIS Batéria sprchová/vaňová vstavaná s tlačidlovým prepínačom vrátane boxu TG186BOX
na objednávku151,29 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €


