Aqualine LOTTA nástenná umývadlová batéria, rozteč 150 mm, bez ramienka, chróm LT641
Aqualine LOTTA nástenná umývadlová batéria, rozteč 150 mm, bez ramienka, chróm LT641
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT641 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 182 mm |
| Výška | 113 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 1.1450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913924194 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Výtokové ramienko k batérii, 320mm, ploché zvýšené, chróm 43998
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Univerzálne výtokové ramienko k batérii, 300mm, typ-S, chróm 15S130
expedícia do 8 dní5,30 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Výtokové ramienko k batérii, 220mm, ploché zvýšené, chróm 43993
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché, 220 mm, chróm LT642
expedícia do 8 dní50,65 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
AQUALINE 35 nástenná batéria, ramienko S, 177mm, chróm 52146
expedícia do 8 dní41,89 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko ploché, 220 mm, chróm 52034
expedícia do 8 dní53,71 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €

