Aqualine SIMPLEX ECO 50 umývadlová skrinka vrátane umývadla 47x83,5x29 cm SIME500
Aqualine SIMPLEX ECO 50 umývadlová skrinka vrátane umývadla 47x83,5x29 cm SIME500
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SIME500 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLEX ECO |
| Rozmer | 470x834x301 mm |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 834 mm |
| Hĺbka | 301 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 12.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852145 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
498,57 €
Dekoratívny kúpeľňový radiátor Mexen Grid 1115 x 360 mm, 279 W, čierny - W215-1115-360-00-70
expedícia do 10 dní178,29 €
Dekoratívny kúpeľňový radiátor Mexen Zoom 1100 x 530 mm, 376 W, čierny - W130-1100-530-00-70
na objednávku151,77 €


