Aqualine SIMPLEX ECO 60 umývadlová skrinka vrátane umývadla 58,5x83,5x30,7cm SIME600
Aqualine SIMPLEX ECO 60 umývadlová skrinka vrátane umývadla 58,5x83,5x30,7cm SIME600
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SIME600 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLEX ECO |
| Rozmer | 567x834x308 mm |
| Šírka | 567 mm |
| Výška | 834 mm |
| Hĺbka | 308 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 14.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852169 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AQUALINE 35 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm 52102
expedícia do 8 dní28,18 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, dub emporio AI355
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, čierna mat AI655
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 51,1x74x34cm, biela 50057
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


