Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, bronz TF7001A
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, bronz TF7001A
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-TF7001A |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 30-45 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná s prepadom |
| Hmotnosť / ks | 0.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923883 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF21 radiátor 500x900, bočné pripojenie, 907 W, biely W421F-050-090-00
expedícia do 10 dní146,26 €
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 1311 W, biely W421F-050-130-00
expedícia do 10 dní203,12 €
205,95 €


