Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 40x50x32cm, dub platin 51048DP
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 40x50x32cm, dub platin 51048DP
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-51048DP |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možnosť výberu strany otvárania dvierok pri montáži (Otvory pre úchytku sú z vnútornej strany naznačené. Podľa zvolenej strany otvárania je potrebné ich vyvŕtať.)
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH |
| Rozmer | 40x50x32 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 8.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913853098 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Umývadlo 40x32 cm, liaty mramor, biela LM408
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 400x1800, bočné pripojenie, 2049 W, biely W422F-040-180-00
expedícia do 10 dní258,00 €
77,23 €
Mexen Flat CF22 radiátor 300x800, bočné pripojenie, 721 W, biely W422F-030-080-00
expedícia do 10 dní105,80 €


