Umývadlo 40x32 cm, liaty mramor, biela LM408
Umývadlo 40x32 cm, liaty mramor, biela LM408
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LM408 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 40x32 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 4.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846687 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Aqualine Keramické umývadlo 40x25 cm, biela 4000
expedícia do 8 dní37,16 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


