AQUARAMA podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm AM64169
AQUARAMA podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm AM64169
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AM64169 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 160x220 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Hmotnosť / ks | 4.4980 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923210 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Hlavová sprcha štvorec 216x216 mm, ABS/chróm SK816
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 3 výstupy, chróm 1102-33 58317
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
LEA podomietková spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých,ch (MR90161 LE391
na objednávku433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €

