Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SF077 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 200 mm |
| Výška | 13 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AirMix, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.4930 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024559633719 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-05
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Sprchové ramienko 350 mm, chróm, tvar L BR351
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
Podobný tovar
Hlavová sprcha, kruh priemer 305mm, ABS/chróm SK380
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WICHER COMBI pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie , čierna mat 600.331.6
expedícia do 8 dní130,08 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mexen Urán kúpeľňový radiátor 800 x 600 mm, 420 W, antracit - W105-0800-600-00-66
expedícia do 10 dní141,17 €
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50
expedícia do 10 dní222,51 €


