Hlavová sprcha, kruh priemer 305mm, ABS/chróm SK380
Hlavová sprcha, kruh priemer 305mm, ABS/chróm SK380
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK380 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 305 mm |
| Výška | 15 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 13.340 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861130 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 150mm, chróm 1205-08
expedícia do 8 dní22,41 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Podobný tovar
SLIM hlavová sprcha, kruh 300mm, leštená nerez MS573
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SLIM hlavová sprcha, štvorec 250x250mm, leštená nerez MS564
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
RAINFALL hlavová sprcha, priemer 250 mm, nerez lesk RN574 56817
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


