Sprchové ramienko 380mm, chróm 1205-16
Sprchové ramienko 380mm, chróm 1205-16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-16 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 59 mm |
| Dĺžka | 380 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810886 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Hlavová sprcha, priemer 300mm, chróm 1203-03
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Hlavová sprcha, priemer 230mm, chróm 1203-02
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Dotykový digitálny termostat pre reguláciu vykurovacích rohoží 124091
expedícia do 8 dní129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €


