AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, biela
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AT100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x12x46 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972485 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
451,48 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 70 x 200 cm, pruhy, kartáčovaný nikel - 800-070-121-97-09
expedícia do 10 dní262,11 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm GX1470-01
expedícia do 8 dní259,80 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
Mexen Kioto+ L sprchová zástena s poličkou 70 x 200 cm, čierny vzor, chróm - 800-070-123-01-78
expedícia do 10 dní226,77 €

