Doska DTDL 960x18x440mm, antracit matný DT096-3434
Doska DTDL 960x18x440mm, antracit matný DT096-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT096-3434 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| Rozměr | 96x1,8x44 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913927188 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, antracit matný DT100-3434
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SHOWER SMALL dávkovač tekutého mydla 170ml, biela A94501 58230
expedícia do 8 dní27,75 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Nimco Lada LA 19055R-80 Držiak na toaletný papier rezervný staroměď
do týždňa v e-shope31,23 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
EMPIRE U-NIK AUTOMATIC bezdotykový sušič 230 V, 1850 W, ABS plast, strieborná mat 58478
na objednávku159,42 €
Pri platbe vopred iba 157,00 €

