ARANA umývadlo 56x11x35cm, liaty mramor, biela, ľavé AN055
ARANA umývadlo 56x11x35cm, liaty mramor, biela, ľavé AN055
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AN055 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 56x11x35 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 8.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846861 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
PULSE umývadlo 75x4, 4x45cm, liaty mramor, biela, ľavé BM752
expedícia do 8 dní191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, zlato mat UT018VG
expedícia do 8 dní352,17 €
Pri platbe vopred iba 325,00 €
RAV SLEZÁK COLORADO Batéria umývadlová vstavaná - čierna matná CO135CMAT
expedícia do 8 dní189,95 €
Pri platbe vopred iba 171,00 €


