ISTIA keramické umývadlo, 60x41cm, biela
ISTIA keramické umývadlo, 60x41cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR6041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x11x31 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122934 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
18,68 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Nora umývadlo na dosku z konglomerátu 60 x 36 cm, čierna - 23056071
expedícia do 10 dní155,88 €
275,38 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €

