Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 5-65mm, chróm CV3004 55649
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 5-65mm, chróm CV3004 55649
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV3004 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974984 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco DINAS XL 6S 524255 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku237,61 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €
FRANKE drez 101.0120.144 Galassia GAX 611 1000x500 nerez
na objednávku244,46 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €
306,02 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €

