Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, okrúhly, zlato mat
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, okrúhly, zlato mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI51G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.6480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123825 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
LISON stojanková drezová batéria, čierna mat MJ125B
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
84,48 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €

