ARANA umývadlo 56x11x35cm, liaty mramor, biela, pravé AN056
ARANA umývadlo 56x11x35cm, liaty mramor, biela, pravé AN056
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AN056 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 56x11x35 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 8.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846878 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matne šedá - 91A20-04047-1-BF66
expedícia do 10 dní214,99 €
118,17 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €


