PULSE umývadlo 75x4,4x45cm, liaty mramor, biela, pravé BM658
PULSE umývadlo 75x4,4x45cm, liaty mramor, biela, pravé BM658
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BM658 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Prepadová súprava je súčasťou umývadla
- Závesné na stenu pomocou konzol, ktoré sú súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 75x45 cm |
| Šírka | 750 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnosť / ks | 14.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821387 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
331,12 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
expedícia do 8 dní
45,66 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MARIA umývadlo 75x46cm, liaty mramor, bez otvoru pre batériu, biela MA075-0
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
729,01 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
AGOS umývadlo 80x22cm, liaty mramor, biela, ľavé/pravé AS080
expedícia do 8 dní140,88 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €


