ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1162mm, číre sklo AXB120CL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1162mm, číre sklo AXB120CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB120CL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1162 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 65.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996320 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 60,6x74x34 cm, biela 50063A
expedícia do 8 dní125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Siena, skrinka s umývadlom z lit. mram., 610x563x465 mm, push, 2 zásuvky, biela lesk CN410M
expedícia do 8 dní634,90 €

