LORO sprchové dvere dvojkrídlové 1000mm, číre sklo
LORO sprchové dvere dvojkrídlové 1000mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 850 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 980 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971044 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-B
expedícia do 8 dní517,15 €
Pri platbe vopred iba 478,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, ľavé GT1210CL-CH
expedícia do 8 dní475,47 €
Pri platbe vopred iba 439,00 €


