LORO sprchové dvere s pevnou časťou 1000mm, číre sklo GN4610
LORO sprchové dvere s pevnou časťou 1000mm, číre sklo GN4610
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4610 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Instalace je možná i v kombinaci s boční stěnou.
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 975 mm |
| Instalační šířka do | 1005 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946455 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo Laufen Pro S 60x46,5 cm otvor pre batériu uprostred H8109630001041
expedícia do 4 dní102,31 €
259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €


