SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1000 mm, sklo Brick GS2410B
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1000 mm, sklo Brick GS2410B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2410B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Typ výplně | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945687 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový radiátor Mexen Bolt 700 x 500 mm, 188 W, antracit - W126-0700-500-00-66
expedícia do 10 dní95,84 €
Kúpeľňový radiátor Mexen Mars 700 x 500 mm, 284 W, biely - W110-0700-500-00-20
expedícia do 10 dní64,79 €
Kúpeľňový radiátor Mexen Urán 800 x 500 mm, 364 W, čierny - W105-0800-500-00-70
expedícia do 10 dní128,21 €


