ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 862mm, sklo Flute AXB90FL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 862mm, sklo Flute AXB90FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB90FL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 862 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996474 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, čierna mat/zlato mat UT093VBG
expedícia do 8 dní797,09 €
Pri platbe vopred iba 736,00 €
Laveo POLA BAP_811P Podomietková vaňová batéria vrátane setu, ružové zlato
expedícia do 14 dní325,46 €
202,57 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €

