ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1113-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967139 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1300 mm ES1013-03
expedícia do 8 dní318,36 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-05
expedícia do 8 dní439,65 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-01
expedícia do 8 dní367,46 €
Pri platbe vopred iba 339,00 €


