ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, sklo Flute AXC110FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, sklo Flute AXC110FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC110FL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1062 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995897 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
442,47 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
Omnires SWITCH Drezová batéria so sadou filtra D1, kartáčovaná zlatá SW9057-FD1GLB
expedícia do 14 dní503,86 €
Drezová batéria Hansgrohe Talis s vyťahovacou sprškou, 2 prúdy vzhľad nerezu 72800800
expedícia do 4 dní449,22 €

