ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, dymové matné sklo AXC120SM
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, dymové matné sklo AXC120SM
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC120SM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1162 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 65.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996207 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-07
expedícia do 8 dní460,89 €
Pri platbe vopred iba 426,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-06
expedícia do 8 dní398,37 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €

