ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, číre sklo AXC130CL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, číre sklo AXC130CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC130CL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1262 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995545 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX sada na uchytenie skla, podlaha-stena-strop, 1610x2600mm, leštený hliník
expedícia do 8 dní227,66 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, dymové matné sklo AXC140SM
expedícia do 8 dní459,84 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
369,54 €
Pri platbe vopred iba 341,00 €

