ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, matné sklo AXC140MT
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, matné sklo AXC140MT
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC140MT |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 75.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996047 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Digitálny termostat TZ33 pre kúpeľňové rebríky MT99
expedícia do 8 dní58,07 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Novaservis T-KUS k vykurovaciemu telesu chróm T-KUS,0
na objednávku13,83 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

