ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, matné sklo AXC150MT
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, matné sklo AXC150MT
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC150MT |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1462 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 75.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996054 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 340/180-U 521610 dvojdrez, hlavný drez vpravo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
676,48 €
Pri platbe vopred iba 626,00 €
TEKA FLEXLINEA Nerezový drez RS15 2B 580 115030010
expedícia do 14 dní457,06 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €

