ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, sklo Flute AXC80FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, sklo Flute AXC80FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC80FL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995859 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 5,1m2, 810W WTM51
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 2,1m2, 340W WTM21
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

