ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, číre sklo AXC100CL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, číre sklo AXC100CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC100CL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995514 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, matné sklo AXC140MT
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, číre sklo AXC110CL
expedícia do 8 dní341,76 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, číre sklo AXC70CL
na objednávku279,25 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €

