ARGENTA odpadkový kôš 5l, Soft Close, čierna mat 230914
ARGENTA odpadkový kôš 5l, Soft Close, čierna mat 230914
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-230914 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARGENTA |
| Rozmer | 205x300x240 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš 5 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Soft Close, Pedálový kôš, Vnitřní nádoba |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.5500 kg |
| EAN | 8003341302958 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
254,61 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
POTTY odpadkový kôš 5l, Soft Close, čierna mat 330914
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EDERA rohová vaňa 152x152x54cm, biela (01111) 91111
na objednávku728,15 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
Ravak Vaňa NEW DAY 140x140 snowwhite C651000000
na objednávku448,74 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €


