POTTY odpadkový kôš 5l, Soft Close, čierna mat 330914
POTTY odpadkový kôš 5l, Soft Close, čierna mat 330914
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-330914 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | POTTY |
| Rozmer | 206x275x268 mm |
| Priemer zátky | 206 mm |
| Šírka | 206 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 268 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš 5 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Soft Close, Pedálový kôš, Vnitřní nádoba |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.0790 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341112533 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
ARGENTA odpadkový kôš 5l, Soft Close, čierna mat 230914
expedícia do 8 dní43,58 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SEVENTY odpadkový kôš výklopný, 8 l, plast ABS, šedá 630908
expedícia do 8 dní15,82 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
SHARON odpadkový kôš 3l, plast ABS, čierna SH0914
expedícia do 8 dní14,67 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €


