ARIES dávkovač mydla na postavenie, antracit AR8085
ARIES dávkovač mydla na postavenie, antracit AR8085
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AR8085 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 94x169x66 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Výška | 169 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.7180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341095966 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | antracit |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
8,59 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
AFRODITE dávkovač mydla na postavenie, cement 4980
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €


