MARIKA dávkovač mydla na postavenie, šedá MK8008 57821
MARIKA dávkovač mydla na postavenie, šedá MK8008 57821
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-MK8008 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 80x180 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 425 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3940 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341104392 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Mohlo by vás zaujímať
radiátor OMEGA R 600 x 1574 mm, C35 white silk, stredové pripojenie 50 mm RADOME601635SP
na objednávku236,71 €
PMH Kúpeľňový radiátor Galeon G3WE 500x1280 Biela štruktúra G3WE
expedícia do 7 dní418,20 €
Pri platbe vopred iba 396,00 €

